fbpx

Hizmetler

Marka Konumlandırma & Strateji

Marka konumlandırma veya yaratma odaklanmanız gereken doğru hedef kitle için yapmamız gerekenlerin özetidir. Biz markanız için önce yaratıyoruz, sonra üretiyoruz. Markanızın pazarlama iletişim ağına, marka stratejisine, iletişim planlamasına ve hat boyunca reklamcılığına odaklanıyoruz.

İletişim stratejileri ile ürün veya hizmetlerinizi öne çıkarıyor, konumlandırıyor, yaratıyor, hikayesini yazıyor ve güçlü bir bilinirlik için rekabet avantajını kazanacak başlangıçlar yapıyoruz.

Bizim için yaratıcı stratejileri oluşturmanın ilk adımı, reklamı yapılacak olan ürünün veya hizmetin ne olduğunu, ne mesaj vermeye çalıştığını, hedef ve rakip kitlenin kim olduğunu, bu ürünle beraber tüketiciye nasıl sunacağımızı belirlemek.

Markanız için en ilgi çekici alanları belirleyerek, inandığımız bu stratejik süreçle, güçlü yanlarımızla yol üstündeki adımlarımızı hep birlikte atıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik tasarımı marklarınızın karakteridir. “Ben buyum.” der ve hatırlanması için her şeyiyle bir bütünü oluşturur. Markanız için en önemli noktaya odaklanıyoruz; kolay anlaşılabilir, etkili, estetik kaygısı yüksek ve bütünlük teşkil eden bir karakter oluşturuyoruz.

Profesyonel ekibimizle en ince ayrıntılarıyla, en genel bilinen hatların üzerine gidiyor, dünyanıza iniyor, hedef kitleniz gibi düşünüyor, algıları tasarımımızla odaklıyoruz.

Genel bilinenin aksine sadece logo, kartvizit ve antetli kağıt değil, markanız için gerekli her türlü ayrıntıyı düşünüyoruz.

İyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik, hedef kitlenizin ve belki de büyük yüzdesel kitlelerin zihnine işleyerek, akılda kalıcılığı sağlayıp, sektörel ihtiyacınıza yönelik nokta atışı yapar.

Biz bunun için buradayız.

İç İletişim Çalışmaları

İş sürecinizde önemli bir değişikliğe gittiniz ve çalışanlarınıza bu yeni süreci açıklayan bir e-posta gönderdiniz. Bir hafta sonraki toplantıda, çok az kişinin e-postanızı okuyup konuyu kavramış olduğunu fark ettiniz. Böyle bir durumda, sorun nereden kaynaklanıyor olabilir? İşte bu sorunun cevabı bizde.

Çalışan bağlılığınızı arttıracak etkili iletişimi yollarını üretip, tek bir odakta söylem ve çalışmalarla en dikkat çekici önerileri sizler için hazırlıyoruz. Algısal deneyimler, deneyimsel değerler ve besleyici değerlere odaklanıyoruz. Çalışanlarınızı bir araya getirecek her türlü çalışma, video ve yarışmayı sizler için düzenliyoruz.

360° Dijital Pazarlama

Alanında uzman olan ekibimizle web tasarım, video animasyon, video prodüksiyon, mobil uygulama geliştirme, UI/UX tasarım, sosyal medya gibi hizmetlerimizi en yenilikçi, en verimli pazarlama stratejilerimizle birleştirip reklamlayarak, dijital dünyada sesinize ses katıp, markanızın ayaklarını yerinden kesecek ama aynı zamanda yere sağlam basacak hizmetler veriyoruz.

Dijital deneyimimizle markanızın kalite algısını üst seviyelere taşıyacak web projeleri, yaratıcı tasarım, dijital pazarlama projeleri ve kreatif kampanyalarını, kısa sürede büyük etki yaratacak şekilde pazarlama stratejileriyle hayata geçiriyoruz.

Dijital Kampanyalar

Markanız için dijital mecraları kullanarak ve tüm internet kullanıcılarını hedefleyerek bir pazarlama yöntemi belirliyor ve adım adım kampanyalarımızı kurguluyoruz.

Kurumsal markalar son yıllarda dijital pazarlamaya ve dijital kampanyalara büyük önem vererek, bunun için bütçeler oluşturarak özellikle sosyal medyayı etkin bir pazarlama kanalı olarak kullanıyorlar. Biz de marklarınızın ürün ve hizmetlerini kampanyalarla daha çok duyuruyor, daha çok bilinmesini sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

İçerik, dijital dünyada en fazla ve en hızlı şekilde tüketilen bilgiler bütünüdür. Dünya nüfusunun %50’ye yakını sosyal medya kullanıcısıdır ve içerikleri tüketen hedef kitleyi oluşturur. Tüm bu kalabalık içinde sosyal medya hesaplarınızda oluşturulan görsel ve yazılı içeriklerin dikkat çekmesi ve doğru şekilde markanızı yansıtması gerekir. Sunduğumuz başarılı içerik planlamalarıyla her zaman bir adım önde olmanızı sağlıyor, sizi en iyi yansıtacak içerikler üretiyoruz. Aynı zamanda Influencer marketing ile YouTube, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya kanallarında çok sayıda takipçisi bulunan internet fenomenlerini markanız ile buluşturuyoruz.

Web Sitesi & Yazılım Hizmetleri

Markanızı dijital ortama aktararak, marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Web siteniz için analizler yaparak, hedef kitle ihtiyacınız için kullanıcı deneyimlerini analiz ederek, UX/UI uyumlu tasarım ve metinlerle canlıya alıyoruz. Bunu yaparken markanız için oluşturduğumuz kurumsal kimlik ile uyumlu bir süreç izliyoruz.

Profesyonel ekibimizle inovatif fikirlerle görselliği birleştirerek web sitenizi görsel söylemlerle bir bütün haline getiriyoruz.

Web sitenizin dinamik bir yapıya sahip olması için kullanıcılarla bire bir etkileşimli olarak sayfaları kullanabilme imkanı sunuyoruz. Tasarımlarımız bittikten sonra daha dinamik bir yapıda olması için web yazılımlarımızı programlama hizmetlerimizle çağın gereklerini ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda etkileşimli hazırlıyoruz.

SEO

Her saniye 2,4 milyon kişinin Google arama motorunda istediği bilgiye ulaşmak için arama yaptığını biliyor muydunuz? Düzenli olarak yapılan SEO çalışmalarıyla birlikte ürün veya hizmetinizle ilgili Google aramalarında üst sıralarda listelenmenizi sağlıyor ve web sitenizin trafiğini arttıracak stratejiler yaratıyoruz.

2D/3D Animasyon

Markalarınız için anlatmak istediğiniz ne varsa belirliyor, kurguluyor, sunuyor ve dijital kampanyalarınızda ya da medya satın alma planlarınızda kullanmak üzere 2D ve 3D animasyon uygulamalarıyla videolarımızı hazırlıyoruz.

Filmin tamamını animasyon olarak hazırlayabildiğimiz gibi, diğer video kurgularımızda da gerekli görülen noktalarda anlatımı desteklemek amacıyla da animasyonlar kullanıyoruz.

Film Prodüksiyon

Kurumsal tanıtım filmi, televizyon reklam filmi, ürün/hizmet tanıtım videosu, kampanya videoları, özel gün videoları gibi tüm süreçleri sizler için senaryoya dönüştürüyor ve çekimini gerçekleştirmek üzere organize ediyoruz.

Etkinlik Organizasyon & Yönetimi

Marka iletişimi etkinlikleri, indoor/outdoor satış noktası promosyon etkinlikleri, çekiliş organizasyonları, konser/tiyatro ya da etkinlik organizasyonlarında markalarınızı konumlandıracak etkinlikler, festival, parti gibi marka kampanyalarının duyurulacağı organizasyonları, özel mekan etkinliklerini, internal/external marka etkinlik organizasyonlarını, fuar standı dizaynı, uygulaması ile fuar organizasyonları gibi birçok organizasyon bulma, planlama ve yönetme süreçlerinde sizlerle yola çıkıyoruz.